OFERTA O POLSCE O NAS NA DRODZE REGULAMIN KONTAKT
 

     
 

 
Artur Biedroń
Mail: artur@moto-tour.pl
Tel. +48 604 333 708


Jacek Orłowski
Mail: jacek@moto-tour.pl
Tel. + 48 669 941 120

Nie odbieramy telefonów, podczas jazdy.
 
     

     
  Oferta
Nasza oferta składa się z kilku tras, które pozwalają na spędzenie niezapomnianych chwil w Polsce, w zależności od ilości czasu wolnego, jakim dysponujecie.

replika klockor replika audemars-piguet replika rolex


>>
 
     
 
  O NAS - Tytułowa
 
     
 

Jesteśmy grupą doświadczonych motocyklistów, dla których turystyka w siodle motocykla stanowi najprzyjemniejszy sposób na spędzanie wolnego czasu. Większość z nas ma za sobą wiele motocyklowych wypraw i wojaży, zarówno po Polsce jak i poza jej granicami. Dzięki własnemu doświadczeniu, wiemy najlepiej czego oczekuje turysta motocyklowy i co potrzebuje aby wycieczka była udana. W celu zaspokojenia wszelkich wymagań naszych klientów, oczekujemy od naszych kooperantów, tj. hotelarzy, gastronomów, przewodników najwyższych standardów i rzetelnej obsługi naszych klientów.

breitling replica
 
     


ARTUR BIEDROŃ

Od 2003 r. Przewodniczący Zarządu Stowarzyszenia Motocyklowy Klub Podróżników Strangers Polska, wpisanego do rejestru stowarzyszeń Krajowego Rejestru Sądowego, XIII Wydział Gospodarczy KRS w Warszawie pod nr 0000301889. Przygotował, przeprowadził i udokumentował kilkanaście wypraw motocyklowych w Polsce i Europie (większość opisanych na www.strangers.pl). Były członek redakcji miesięcznika Motovoyager, jedynego polskiego tytułu poświęconego turystyce motocyklowej. Napisał pracę magisterską (SGH w Warszawie) na temat rynku motocykli w Polsce i Europie, oraz pracę doktorską (SGH w Warszawie) na temat konsumenta na rynku turystyki motocyklowej. Publikował artykuły opisujące podróże turystyczne w polskiej prasie motocyklowej. Prowadzi stronę o rynku motocykli w Polsce.. Posiada certyfikaty FCE oraz CAE znajomości języka angielskiego, wydane przez University of Cambridge, oraz ukończony kurs CPE. Przez ostatnie 10 lat pracował w bankowości, współpracując z dealerami motocykli i samochodów w zakresie finansowania sprzedaży. Prowadzący grupy anglojęzyczne.
 


MAREK HENKELMAN
Wieloletni turysta motocyklowy. Publikował relację z wyprawy w ogólnopolskiej prasie motocyklowej. Wielokrotnie wykonywał pracę dla niemieckich koncernów motoryzacyjnych (Audi, Porsche, Volkswagen, Mercedes-Benz). Posiada własną witrynę, przedstawiającą dokonania na polu podróży motocyklowych - https://sites.google.com/site/fotogalleryadv. Prowadzący grupy niemieckojęzyczne.

replica uhren rolex
 


JASON SANDERS
Angielski native speaker. Jason swoje pierwsze motocyklowe kroki stawiał w Londynie 20 lat temu. Od kilkunastu lat pracuje w Polsce jako profesjonalny panerai replica nauczyciel języka angielskiego dla zaawansowanych. Ze względu na swoje angielskie korzenie w połączeniu z kilkunastoletnim doświadczeniem nabytym mieszkając w Polsce, gwarantuje najlepszy przekaz informacji o naszym kraju w angielskim wydaniu.
Prowadzący grupy anglojęzyczne.

 


ZBIGNIEW ZAMORSKI - LOGISTYKA
Przez wiele lat należał do międzynarodowych formacji zbrojnych, biorąc udział w wielu misjach pokojowych na świecie. Po zakończeniu czynnej służby wojskowej trafił do bankowości, ściśle współpracując z większością  dealerów motocyklowych w Warszawie i okolicach. W razie awarii waszego motocykla, odnajdzie was w najdalszym zakątku Polski i przyjdzie z pomocą. Dostarczy wam motocykl zastępczy, zabierze uszkodzony a w razie potrzeby pomoże zorganizować nocleg i formalności z ubezpieczycielem.

 


MAŁGORZATA BIEDROŃ - BIURO
Koordynacja noclegów, wyżywienia i lokalnych przewodników.

 


JACEK MACIEJ ORŁOWSKI
Ukończył studia germanistyczne na Wydziale Neofilologii Germańskiej na Uniwersytecie Warszawskim. W latach 1996 -1997 mieszkał w Koloni. Od 10 lat zajmuje się nauczaniem języka niemieckiego, tłumaczeniami oraz organizacją pobytów niemieckich biznesmenów w Polsce. Będzie osobą kontaktową odpowiadającą na wasze telefony i maile.
 
ENGLISH  |  DEUTSCH  |  POLSKI