OFERTA O POLSCE O NAS NA DRODZE REGULAMIN KONTAKT
 

     
 

 
Artur Biedroń
Mail: artur@moto-tour.pl
Tel. +48 604 333 708


Jacek Orłowski
Mail: jacek@moto-tour.pl
Tel. + 48 669 941 120

Nie odbieramy telefonów, podczas jazdy.
 
     

     
  Oferta
Nasza oferta składa się z kilku tras, które pozwalają na spędzenie niezapomnianych chwil w Polsce, w zależności od ilości czasu wolnego, jakim dysponujecie.

replika klockor replika audemars-piguet replika rolex


>>
 
     
 
  O NAS - Tytułowa
 
     
 

Jesteśmy grupą doświadczonych motocyklistów, dla których turystyka w siodle motocykla stanowi replicas de relojes najprzyjemniejszy sposób na spędzanie wolnego czasu. Większość z nas ma za sobą wiele motocyklowych wypraw i wojaży, zarówno po Polsce jak i poza jej granicami. Dzięki własnemu doświadczeniu, wiemy najlepiej czego oczekuje turysta motocyklowy i co potrzebuje aby wycieczka była udana. W celu zaspokojenia wszelkich wymagań naszych klientów, oczekujemy od naszych kooperantów, tj. hotelarzy, gastronomów, przewodników najwyższych standardów i rzetelnej obsługi naszych klientów.

breitling replicaimitaciones de Rolex
 
     


ARTUR BIEDROŃ

Od 2003 r. Przewodniczący Zarządu Stowarzyszenia Motocyklowy Klub Podróżników Strangers Polska, wpisanego do rejestru stowarzyszeń Krajowego Rejestru Sądowego, XIII Wydział Gospodarczy KRS w Warszawie pod nr 0000301889. Przygotował, przeprowadził i udokumentował kilkanaście wypraw motocyklowych w Polsce i Europie (większość opisanych na www.strangers.pl). Były członek redakcji miesięcznika Motovoyager, jedynego polskiego tytułu poświęconego turystyce motocyklowej. Napisał pracę magisterską (SGH w Warszawie) na temat rynku motocykli w Polsce i Europie, oraz pracę doktorską (SGH w Warszawie) na temat konsumenta na rynku turystyki motocyklowej. Publikował artykuły opisujące podróże turystyczne w polskiej prasie motocyklowej. Prowadzi stronę o rynku motocykli w Polsce.. Posiada certyfikaty FCE oraz CAE znajomości języka angielskiego, wydane przez University of Cambridge, oraz ukończony kurs CPE. Przez ostatnie 10 lat pracował w bankowości, współpracując z dealerami motocykli i samochodów w zakresie finansowania sprzedaży. Prowadzący grupy anglojęzyczne.
 


MAREK HENKELMAN
Wieloletni turysta motocyklowy. Publikował relację z wyprawy w ogólnopolskiej prasie motocyklowej. Wielokrotnie wykonywał pracę dla niemieckich koncernów motoryzacyjnych (Audi, Porsche, Volkswagen, Mercedes-Benz). Posiada własną witrynę, przedstawiającą dokonania na polu podróży motocyklowych - https://sites.google.com/site/fotogalleryadv. Prowadzący grupy niemieckojęzyczne.

replica uhren rolex
 


JASON SANDERS
Angielski native speaker. Jason swoje pierwsze motocyklowe kroki stawiał w Londynie 20 lat temu. Od kilkunastu lat pracuje w Polsce jako profesjonalny nauczyciel języka angielskiego dla zaawansowanych. Ze względu na swoje angielskie korzenie w połączeniu z kilkunastoletnim doświadczeniem nabytym mieszkając w Polsce, gwarantuje najlepszy przekaz informacji o naszym kraju w angielskim wydaniu.
Prowadzący grupy anglojęzyczne.

 


ZBIGNIEW ZAMORSKI - LOGISTYKA
Przez wiele lat należał do międzynarodowych formacji zbrojnych, biorąc udział w wielu misjach pokojowych na świecie. Po zakończeniu czynnej służby wojskowej trafił do bankowości, ściśle współpracując z większością  dealerów motocyklowych w Warszawie i okolicach. W razie awarii replica breitlings waszego motocykla, odnajdzie was w najdalszym zakątku Polski i przyjdzie z pomocą. Dostarczy wam motocykl zastępczy, zabierze uszkodzony a w razie potrzeby pomoże zorganizować nocleg i formalności z ubezpieczycielem.

 


MAŁGORZATA BIEDROŃ - BIURO
Koordynacja noclegów, wyżywienia i lokalnych przewodników. repliki panerai

 


JACEK MACIEJ ORŁOWSKI
Ukończył studia germanistyczne na Wydziale Neofilologii Germańskiej na Uniwersytecie Warszawskim. W latach 1996 -1997 mieszkał w Koloni. Od 10 lat zajmuje się nauczaniem języka niemieckiego, tłumaczeniami oraz organizacją pobytów niemieckich biznesmenów w Polsce. Będzie osobą kontaktową odpowiadającą na wasze telefony i maile.
 
ENGLISH  |  DEUTSCH  |  POLSKI